Filtruj według

Waga

Waga

  • 0,46kg - 15,3kg

Aktywne filtry

Pierścionki zaręczynowe

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego to jedna z ważniejszych chwil w życiu. Warto zatem poświęcić trochę czasu, by przemyśleć, jaki będzie najlepszy i na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Być może samodzielnie szukasz perfekcyjnego pierścionka zaręczynowego, jednak zwróć uwagę na preferencje przyszłej narzeczonej. Zazwyczaj kobiety zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, a przed zaręczynami warto dopilnować każdego drobiazgu, by było idealnie. Polecamy bacznie słuchać i zwracać uwag na szczegóły, które ukochana uważa za szczególnie ważne. 

Złoty pierścionek zaręczynowy

Złoto jest najbardziej popularnym kruszcem jaki wybierają przyszli narzeczeni. To zawsze dobry i pewny wybór. Modele pierścionków występują w wielu kolorach do wyboru. Zwłaszcza, jeżeli ukochana ma sprecyzowane preferencje lub już nosi biżuterię w określonym stylu. Złoty pierścionek zaręczynowy to klasyka i większość panien będzie zadowolona z takiego podarku.

Zazwyczaj warto jednak przed oświadczynami zwrócić szczególną uwagę co dokładnie nosi wybranka serca. Jeżeli na jej toaletce zauważysz inne elementy biżuterii w kolorze złota możesz śmiało wybierać, który złoty pierścionek zaręczynowy zamawiać u jubilera. 

Srebrny pierścionek zaręczynowy

To tańsza, jednak nadal efektowna opcja. Srebro wygląda niezwykle podobnie do białego złota, a jednocześnie jest o wiele tańsze i wytrzymalsze. Srebrny pierścionek zaręczynowy jest dobrym pomysłem zwłaszcza dla osób, które fundusze wolą przeznaczyć na inne cele. Często taki srebrny pierścionek zaręczynowy jest także wyborem w przypadku narzeczonych, które zamierzają go nosić codziennie i boją się o ewentualne zniszczenia czy odrapania. Srebro jest bardziej twardym kruszcem, co pozwala na swobodne cieszenie się biżuterią bez nadmiernej troski.

Nie wolno zapominać także o parach, które postanawiają się zaręczyć, by oficjalnie ogłosić światu swe zamiaru, a srebrny pierścionek zaręczynowy jest tym, co jednocześnie zaspokaja ich potrzeby nie rujnując stanu konta.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Absolutna klasyka gatunku wśród zakochanych panien, jak i temat spędzający sen z powiek wielu zakochanych.

Wybór odpowiedniego szlifu brylantu, wybór wielkości i umocowania. Kupując pierścionek z brylantem należy także zwrócić uwagę na to, by model pierścionka pozwalał przyszłej właścicielce na swobodne noszenie go bez obawy o kradzież czy uszkodzenie. Pierścionek zaręczynowy z brylantem to często szczyt kobiecych marzeń, będący niejako zwieńczeniem szczęśliwego związku przed ślubem. Oczywiście, idealny pierścionek nie załatwi wszystkiego, jednak wiele na pewno ułatwi, na początek robiąc piorunujące wrażenie zarówno na przyszłej narzeczonej, jak również wszystkich z rodzin obu stron i znajomych. Taki pierścionek zaręczynowy pojawia się już nawet w marzeniach małych dziewczynek. 

Tani pierścionek na zaręczyny 

Pierścionek zaręczynowy niekoniecznie musi kosztować fortunę. Istnieją także opcje w niższej cenie, które wyglądem często nie ustępują droższym modelom. Jedynie wprawne oko potrafi wskazać różnicę, a jednocześnie koszt jest znacznie łaskawszy dla portfela. Zakup taniego pierścionka na zaręczyny może być wstępną deklaracją swoich planów, w przyszłości możemy zaoszczędzone fundusze możemy przeznaczyć na zakup obrączek.

W tym przypadku warto wspomnieć także o pannach, które nienawykłe są do noszenia biżuterii na palcach. Również niektóre prace mogą narażać noszone ozdoby na uszkodzenia. Wtedy szczególnie polecane są błyskotki wykonane z tańszych kruszców, by oszczędzić obdarowanej osobie stresu związanego z ewentualnymi uszkodzeniami.