Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 10kg

Płeć (zabawki)

Płeć (zabawki)

Marka (Zabawki)

Marka (Zabawki)

Aktywne filtry

Krzesełka do karmienia

Wybór krzesełka do karmienia dla Naszego dziecka niekiedy stanowi dla nas nie lada wyzwanie. Często zastanawiamy się jaką formę krzesełka do karmienia dla dziecka wybrać. Czy będzie to jedynie krzesełko wysokie, czy może myślimy o czymś zupełnie innym? Nasza strona oferuje Państwu krzesełka do różnych oczekiwań. Możemy zatem zadać sobie pytanie czego oczekujemy od fotelika do karmienia? Chcemy aby zajmowało jak najmniej miejsca, a może wolimy wybrać opcję która zostanie z nami na dłużej i pozwoli nam oszczędzić w przyszłości? 

Na naszej stronie znajdą Państwo kilka opcji do wyboru.

Pierwsza opcja to krzesełko wysokie, a poniżej opiszemy sobie dwa takie modele:

Krzesełko do karmienia Infant 

Krzesło do karmienia wymienione w tytule jest przeznaczone dla dziecka, które potrafi już samo siedzieć; zatem będzie nadawać się od około 6 miesiąca życia do około 36 miesiąca życia i do 15kg. Posiada tackę, którą łatwo można zdjąć i wyczyścić - co dla rodzica jest ważne. Łatwe w utrzymaniu także jest oparcie, które zdejmujemy do prania; to samo z koszem na drobiazgi pod spodem. Mamy tutaj także kółka z hamulcami. Liczba pozycji ustawienia wysokości to aż 7, co stawia to krzesło do karmienia na najwyższym poziomie dopasowania do wysokości np. do blatu stołu. Kolejnym wielkim atutem są 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo naszej pociechy w tym modelu. Oparcie natomiast możemy regulować w 3 pozycjach. 

Krzesło do karmienia Pepe

Tutaj znów mamy do czynienia z krzesełkiem wysokim, które posiada 6 pozycji regulacji wysokości do wysokości naszego stołu. Znów atutem są 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa dla najmłodszych. Dodatkiem jest opcja regulacji głębokości blatu w 3 pozycjach, co w praktyce oznacza, że my, jako rodzic mamy możliwość przysunięcia tacki bliżej lub dalej dziecka. Zdecydowanie na plus gdy nie chcemy aby całe jedzenie lądowało na naszym dziecku. Pochylenie oparcia to znów 3 pozycje, czyli standardowo dla tych i podobnych modeli krzeseł do karmienia dla dzieci

Drugą opcją do wyboru jest fotelik do jedzenia 2w1. Oznacza to, że z krzesełka wysokiego możemy zrobić niższe, gdy nasza pociecha rośnie i sama chciałaby siedzieć przy swoim stoliku. Ten wybór jest o tyle korzystniejszy dla Naszego budżetu, że gdy dziecko rośnie, wystarczy dokupić stoliczek a krzesełko już jest. Przedstawmy sobie zatem kilka opcji z fotelików do karmienia dla dzieci 2w1.

Fotelik do jedzenia 2w1

Jak już przedstawialiśmy wyżej, jest to opcja wysokiego krzesełka z którego możemy zrobić niższe. Model "krzesełko do karmienia 2w1" wyposażone jest w 5 cio punktowe pasy bezpieczeństwa. Nadaje się dla dziecka, które stabilnie siedzi, więc od około 6 msc życia do osiągnięcia wagi 15kg. Ogromnym plusem tego typu krzesełek jest ich waga, ponieważ to tylko 5kg! To naprawdę niewiele. Dodatkowo mamy certyfikacje CE i EN. Na uwagę zasługuję także wspomnienie o ich designie, z uwagi na to, że te modele należą do raczej nowocześniejszego wystroju, a przy tym są minimalistyczne w swoim wyglądzie. 

Fotelik do karmienia 2w1 ECOTOYS, Składane krzesełko do Karmienia ECOTOYS

Pierwszy model nadal jest modelem 2w1. Od krzesełka wyżej różni je jednak kilka szczegółów, które mogą być dla rodzica na plus. Pierwsza sprawa to koszyk na drobiazgi, bardzo pomocny na wrzucenie sobie np. chusteczek nawilżanych aby zawsze je mieć pod ręką. Drugi atut to większe obciążenie maksymalne, w tym wypadku aż do 20 kg, co niekiedy starcza nawet do 4 roku życia dziecka. Trzecim plusem, ale tym razem dla najmłodszych jest blokada przed zsunięciem się dziecka z fotelika do karmienia od dołu, a co za tym idzie bezpieczeństwo mamy zagwarantowane. Również dla tych najmłodszych użytkowników są 5cio punktowe pasy bezpieczeństwa, must have dobrego fotelika do karmienia. 

Drugi model również marki ECOTOYS to krzesełko składane do niewielkich rozmiarów. Zdejmowana tacka zdecydowanie ułatwia Nam wsunięcie złożonego fotelika w wąskie miejsce. Tutaj mamy już tylko 3 punktowe pasy bezpieczeństwa, ale za to mamy regulowany podnóżek i blokadę przed zsunięciem się dziecka dołem, co zdecydowanie sprawia, że to krzesełko jest bezpieczne. Atrakcyjny wygląd tych modeli zachęca malucha, aby swobodnie usiąść w krzesełku i zajadać. Waga maksymalnego obciążenia to aż 50kg! Warte uwagi? 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą, którą znajdą Państwo na naszej stronie. Mamy nadzieję, że wybór krzesła do karmienia dla Państwa pociechy będzie łatwiejszy!