Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 15kg

Płeć (zabawki)

Płeć (zabawki)

Marka (Zabawki)

Marka (Zabawki)

Produkt na baterie

Produkt na baterie

Zasilanie (lista)

Zasilanie (lista)

Aktywne filtry

Meble do pokoju dziecięcego

Wystrój pokoju dla dziecka może przyprawić o ból głowy, ale NIE MUSI! Podstawowe informacje na temat mebli do pokoju dziecięcego pozwolą na przemyślane zagospodarowanie wnętrza. Oczywiście, estetyka pokoju dziecięcego również jest ważna, natomiast nie można zapominać o potrzebach dziecka. Należy mieć na względzie jego prawidłowy rozwój oraz zdrowie dziecka, a także praktyczność mebli.

Co zatem warto wiedzieć przed zakupem mebli do pokoju brzdąca? Oto kilka uwag, które mogą rozwiać Twoje wątpliwości.

Meble do pokoju dziecięcego dla dziewczynki

Popularne przekonanie sugeruje, że pokój dziewczynki powinien zawierać różowe meble i elementy. Owszem, każda mała księżniczka ucieszy się z takiego wystroju, ale jest też inne rozwiązanie. Warto rozważyć zakup mebli w nieco bardziej neutralnej, stonowanej kolorystyce, np. szarości. Dzięki temu chociażby łóżeczko do pokoju dziecięcego stanie się bardziej uniwersalne, jeśli chodzi o planowanie wystroju. W połączeniu z białymi drewnianymi meblami do pokoju dziecięcego dla dziewczynki uczyni ono pokoik bardzo estetycznym, świeżym i ponadczasowym. Wtedy można zaszaleć z dekoracjami!

Jeśli mimo wszystko stawiasz na róż, w naszej ofercie znajdziesz dziewczęce łóżeczka i kołyski w tym cukierkowym kolorze.

Meble do pokoju dziecięcego dla chłopca

Podobnie, jak w przypadku mebli do pokoju dziecięcego dla dziewczynki, zwykle pierwszym kolorem, jaki przychodzi do głowy, jest niebieski. Nie warto zamykać się na konkretny kolor! Owszem, kolory szary i beżowy to neutralne, ponadczasowe kolory, które ułatwiają organizację wystroju, ale... może im więcej kolorów, tym lepiej? Drewniane meble dla dzieci nie muszą być nudne - różne kolory tęczy aktywizują małe dziecko i uczą je sensorycznie!

Jeśli jednak wolisz skandynawski styl, wybierz biel, beż i szarość. Te kolory zdadzą egzamin także w pokoju chłopięcym. W końcu przecież ożywić pokój można też dekoracjami, akcesoriami i zabawkami dla dziecka.

Łóżeczko do pokoju dziecięcego

Łóżeczko to tak naprawdę jeden z najbardziej podstawowych, najpotrzebniejszych mebli w pokoju dla dziecka. Kolorystyka i design to właściwie najmniejsze problemy, jakie pojawiają się podczas zakupu łóżeczka. Co jest zatem najważniejsze? WYGODA. Łóżeczko do pokoju dziecięcego powinno być wyposażone w odpowiedni materac dziecięcy. Bardzo istotne jest to, aby dopasować go do potrzeb dziecka.

Jeśli Twoje dziecko ma delikatną, wrażliwą skórę, która podatna jest na podrażnienia, świetnie sprawdzi się miękki materac antyalergiczny. Jeśli natomiast boryka się ono z problemami zdrowotnymi obejmującymi aparat ruchu, polecamy specjalistyczny materac ortopedyczny, który jest wyrobem medycznym. Oczywiście oferujemy także materace standardowe, które nie odbiegają komfortem od tych specjalistycznych. Dostępne są materace zarówno do łóżeczka, jak i kołyski czy wózka.

Zamierzasz podróżować z maluchem? Łóżeczka turystyczne to idealne rozwiązanie dla osób, które planują przemieszczać się wraz z dzieckiem. Dzięki funkcjonalnościom takim jak moskitiera, schowki na drobiazgi, a także system zapobiegający złożeniu się łóżeczka, wojaże z maluchem będą dużo łatwiejsze!

Dodatki do pokoju dziecięcego

Dzieci, które cierpią na różne choroby, urazy czy stany pourazowe, wymagają szczególnie uważnego podejścia. Takie maluchy mają potrzeby, które koniecznie muszą być zaspokojone bez zbędnych niedogodności. Należy zadbać o ich komfort i prawidłowy powrót do zdrowia lub rehabilitację. Dzięki materacom do ćwiczeń ruchowych zapewnisz dziecku wygodę oraz stabilność na najwyższym poziomie. Takie materace służą przede wszystkim do wykorzystania w warunkach domowych podczas gimnastyki leczniczej. Co więcej, tego typu materace sprawdzą się także w podróży, ponieważ idealnie nadają się do przenośnych łóżeczek turystycznych i ułatwiają zapewnienie wygody dziecku.