Filtruj według

Marka

Marka

Płeć (zabawki)

Płeć (zabawki)

Marka (Zabawki)

Marka (Zabawki)

Produkt na baterie

Produkt na baterie

Reklama TV (zabawki) - usuń gdy brak!

Reklama TV (zabawki) - usuń gdy brak!

Zasilanie (lista)

Zasilanie (lista)

Aktywne filtry

Wózki dziecięce idealne dla twojego dziecka

Jest to ważna część pierwszych zakupów dla dziecka i często pierwsza poważna inwestycja. Nie bez powodu większość przyszłych rodziców, robiąc zakupy dla swojego dziecka, myśli o nim – mowa tu oczywiście o wózku dziecięcym. 

Podobnie jak przy zakupie samochodu, oboje rodzice chcą się zaangażować w ten temat. Nie tylko design, funkcjonalność i bezpieczeństwo, ale także wyposażenie i akcesoria odgrywają istotną rolę przy wyborze odpowiedniego wózka. Nie należy podejmować decyzji w pośpiechu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele pomocnych informacji, które ułatwią Ci podjęcie decyzji. Ważne, aby wózki dziecięce spełniały swoją rolę.

Odpowiedni wybór wózków dziecięcych

Rynek wózków dziecięcych nie ułatwia nam decyzji, ponieważ istnieje niezliczona ilość modeli wózków w najróżniejszych wzorach. A w tej dziecięcej dżungli musisz zdecydować, który model spełni Twoje oczekiwania i najlepiej dopełni Twój styl życia. Z naszym sklepem internetowym masz szeroki wybór co ułatwi to twoją decyzję. Wózki dziecięce właśnie u nas, są idealnym rozwiązaniem.

Ze względu na duży wybór warto poświęcić wystarczająco dużo czasu na zakup wózka i dokładnie przemyśleć decyzję o zakupie. Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Poszukując najlepszego wózka zalecamy uwzględnienie własnych potrzeb oraz doświadczeń przyjaciół, znajomych lub własnej rodziny.

Aby ułatwić wybór, przed zakupem wózka dziecięcego radzimy odpowiedzieć na ważne pytania. Przygotowaliśmy dla Ciebie te pytania:

  • Cena: Ile pieniędzy chcesz wydać na swój wózek?

  • Jak często używany jest wózek? Czy wózek będzie używany codziennie, czy tylko okazjonalnie?

  • Ile miejsca jest dostępne dla Twojego wózka (np. przed drzwiami mieszkania, na klatce schodowej, w piwnicy na rowery czy w garażu)?

  • Mieszkasz w mieście lub na wsi?

  • Jeśli mieszkasz w mieście: czy dziecko będzie przewożone głównie samochodem, czy będziesz częściej korzystał z komunikacji miejskiej (pociąg, metro, autobus, tramwaj)?

  • Wieś: czy spacery wiodą drogami asfaltowymi, czy raczej leśnymi, leśnymi i polnymi ścieżkami? Jak terenowy musi być Twój wózek?

  • Ile masz miejsca w bagażniku na przechowywanie złożonego wózka?

  • Czy z wózkiem będziesz robić codzienne zakupy i potrzebujesz wystarczająco dużo miejsca do przechowywania w wózku, np. koszyka?

  • Chcesz oprócz wózka używać nosidełka/chusty dla dziecka?

Przemyśl dobrze zakup - pomożemy

Zakup wózka powinien być przemyślany, w końcu powinien pasować do Ciebie i Twojego stylu życia. Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór. Jako małą pomoc w podjęciu decyzji przedstawiamy poniżej kilka przydatnych informacji i wyjaśniamy najważniejsze pojęcia dotyczące wózków. Nie spiesz się i poznaj najważniejsze fakty o wózkach dziecięcych.

Po długim czasie, kiedy nowoczesne wózki dziecięce były wprowadzane głównie z torbami do przenoszenia, popularność tego rozwiązania w postaci koszyczka stale rosła. Wielu rodziców świadomie używa stałej wanienki, ponieważ jest ona dużo bardziej stabilna niż miękka gondola. Ponadto jest całkowicie stabilny wymiarowo i pozwala położyć się na płasko. Kształt i rozmiar gondoli różni się w zależności od wózka. Na naszej stronie internetowej znajdziesz tylko modele, które obiecują Twojemu dziecku najwyższy komfort. Wszystkie wózki oferujemy w najwyższej jakości. Otrzymasz zarówno wanienkę dla niemowląt, jak i dodatkowe gadżety potrzebne dla twojego dziecka. Wózek dziecięcy jest tym, czego twoje dziecko potrzebuje.

Odpowiedni rozmiar

Dobra wanienka w wózku dziecięcym nie może być za mała. Powinna być na tyle duża, abyś zimą bez problemu położyła dziecko w ciepłym zimowym śpiworku. Rozmiar również odgrywa decydującą rolę latem. Wymiary gondoli powinny zapewniać wystarczającą cyrkulację powietrza. Bez nich twoje ukochane dziecko szybko zacznie się pocić. Niemowlęta nie są w stanie regulować własnej temperatury ciała w pierwszych miesiącach życia. Wszystkie oferowane przez nas najmodniejsze wózki dziecięce mają wygodny rozmiar, dzięki czemu Twój mały skarb ma gwarancję, że nie będzie ciasny i zmieści się w gondoli przez długi czas. Wózek dziecięcy bez względu na wybrany rozmiar, posiada swoją estetykę.

Wózek dziecięcy - właściwa tapicerka

Tapicerka jest również ważna w przypadku gondoli. Wanienka dla Twojego potomstwa powinna być zasadniczo miękko wyściełana, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo. Najmodniejsze wózki dziecięce znajdziesz tylko u nas. Wyściółka każdej gondoli, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym, wykonana jest w 100% z bawełny. Polegaj na najlepszych właściwościach, od wyboru materiału po obróbkę. W większości przypadków używasz gondoli, dopóki dziecko nie będzie mogło samodzielnie siedzieć. Dzieje się tak zwykle od około szóstego miesiąca. Nasze wózki zostały zaprojektowane tak, aby za gondolą można było łatwo przymocować do samochodu. Wózek dziecięcy dzięki temu jest uniwersalny.

Duża powierzchnia do leżenia

Wózek powinien mieć jak największą powierzchnię do leżenia. Twoje dziecko nie będzie mogło siedzieć przez pierwsze sześć miesięcy, wózek powinien stanowić idealne miejsce do spania. W wózki dziecięce sklep każdy produkt posiada ten niepowtarzalny aspekty.

W gondoli powinno być wystarczająco dużo miejsca na ciepły zimowy śpiwór. W gorące letnie dni gondola powinna być dobrze wentylowana, aby dziecko nadmiernie się nie pociło. Wózek dziecięcy espiro zapewnia odpowiednią filtrację powietrza. 

Dobre zawieszenie w wózkach dziecięcych

Dobrze zestrojone zawieszenie zapewnia komfort dla dziecka i osoby pchającej. W sklepie LukiKuki znajdziesz szeroką ofertę wózków dziecięcych z różnym typem zawieszenia

Możliwość złożenia wóza

Jeśli chodzi o przechowywanie, ważne jest, aby wózek dziecięcy można było odpowiednio złożyć, a tym samym łatwo transportować. Aby zachować elastyczność, wózek powinien mieścić się w bagażniku.

Pokrowce z tkaniny

Pokrowiec z tkaniny powinien być wykonany z wytrzymałego, niskoemisyjnego i łatwego w czyszczeniu materiału, który jest odporny na wodę i zabrudzenia. Tkanina zewnętrzna nie powinna blaknąć na słońcu, a także zapewniać ochronę przed promieniowaniem UV. Nasza technologia umożliwia pochłanianie ponad 50% promieni ultrafioletowych przez wózki dziecięce 3w1.

Niektóre najmodniejsze wózki dziecięce posiadają tkaniny ze specjalną, wodoodporną impregnacją. Krople wody nie mogą więc wnikać w tkaninę, lecz po prostu ją spływać.

Brak ostrych krawędzi

Części wpychane w celu wzmocnienia boków toreb z zakupami nie powinny mieć ostrych krawędzi ani ostrych narożników, ponieważ mogłyby one zniszczyć wewnętrzną wyściółkę torby z zakupami i zranić dzieci. Modny wózek dziecięcy jest właśnie tego typu. 

Wózki spacerowe

Wózki spacerowe nadają się idealnie na każdy typ spaceru. Nasz sklep lukikuki oferuje najwyższej jakości tego typu produkty. Pochwal się znajomym oraz rodzinie, estetyką tych niesamowitych produktów. Wózki spacerowe są najbardziej pożądanym gadżetem dla małych dzieci. To dzięki temu poczujesz swoją magię spaceru.

Dla chłopczyka oraz dziewczynki

Wózek dziewczęcy dla dziewczynki jest dostępny w charakterystycznych kolorach. Nadaj uroku twojemu dziecko poprzez taki nowoczesny produkt. Wózki dziecięce dla chłopczyka są dostępne w uniwersalnych kolorach. Wózek dziewczęcy dla dziewczynki jest właśnie tym czego szukasz! Tak samo jest w przypadku wózka dla chłopczyka. Oferujemy wózki dziecięce 2w1 oraz wózki dziecięce 3w1. Bez wahania przejrzyj naszą ofertę!.