Aktywne filtry

Zabawki dla niemowląt

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się zabawki dla niemowląt w każdym wieku oraz zabawki dla noworodków. Jeśli zamierzasz kupić prezent dla jednego z najmłodszych dzieci, odpowiednio trafiłeś/aś. Pomożemy odpowiedzieć na pytanie, 

Oferujemy produkty znanych i szanowanych marek w branży zabawek dla niemowląt i noworodków, takich jak B-kids, Baby Tiger, Boon, Brimarex, Clementoni, Fisher Price, Hencz Toys, Kinderkraft, Lena, Little Tikes, Madej, Milly Mally, Pulio, Polesie, Skip Hop, Smily Play Smoby, Tulilo, Trefl Drewno oraz iWood. 

Jakie zabawki wybrać dla 4-miesięcznego dziecka?

W asortymencie dla 4-miesięcznego dziecka szczególnie polecane są maty interaktywne, takie jak ta produkcji Tiny Love, która zapewnia komfort poruszania się po miękkiej powierzchni przy jednoczesnym dostarczaniu wrażeń sensorycznych, które są kluczowe w ćwiczeniu koordynacji całego ciała poprzez zaciekawienie dziecka i zainteresowanie go poszczególnymi elementami maty, takimi jak lusterko. 

Jeśli zadajesz sobie pytanie: jakie zabawki dla 4-miesięcznego dziecka? Warto spojrzeć na karuzelę podróżną marki Smiley, która nie tylko umili maluchowi czas podczas podróży lub przed snem, ale również rozwinie jego zdolności poznawcze. Miękkie, przystosowane do najmłodszych zabawki swoim ruchem i wyglądem zachęcą małego odkrywcę do chwytania, co będzie miało pozytywny wpływ na jego przyszły rozwój. 

Jakie zabawki wybrać dla 5-miesięcznego dziecka?

Pięć miesięcy to z pewnością odpowiedni wiek, by dziecko przywitało swojego pierwszego pluszowego kompana do snu. Odpowiednim kandydatem może być słonik z pozytywką w kolorze miętowym. Podobną zabawką, jaką również warto rozważyć, jest na przykład panda z pozytywką w kolorze miętowym, która posiada również gryzaki. Nie tylko uspokoi dziecko przed snem, ale również poprawi jego zręczność.

Jakie zabawki dla niemowląt 6 miesięcy?

Gdy zastanawiamy się, jakie zabawki wybrać dla niemowląt powyżej 6 miesięcy, najlepszym pomysłem są maty edukacyjne, których w naszym asortymencie jest ponad dwadzieścia. Zaletą takiego produktu, jak Tiny Love Gimnastyka dla bobasa z pałąkiem Magiczna kraina jest to, że zawiera w sobie liczne ciekawe zabawki dla niemowlaków, które rozbudzą ciekawość małego odkrywcy i zachęcą go do czołgania się w obrębie maty. 

Maty edukacyjne są szczególnie korzystnymi produktami z kategorii zabawek dla niemowląt, jako że zawierają w sobie najważniejsze elementy konieczne dla prawidłowego rozwoju. Dostarczają doznań sensorycznych, jak i dźwiękowych, rozbudzają ciekawość, wspierając rozwój zdolności poznawczych, a to wszystko w obrębie niecałego metra kwadratowego. 

Jakie zabawki dla 15-miesięcznego dziecka?

Piętnastomiesięczne dziecko, jako istotka ciekawa świata i najprawdopodobniej potrafiąca już chodzić, z pewnością ucieszy się z zestawu sportowego Centrum Sportowe 3w1 marki Little Tikes. Zabawka ta umożliwi dziecku granie zarówno w koszykówkę, jak i kręgle, czy piłkę nożną. Jest odpowiednia zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców i pozwoli im na poprawienie swojej sprawności ruchowej w różnych dyscyplinach sportowych w zaciszu domowym lub w przydomowym ogródku. 

Jakie jeszcze zabawki dla 15-miesięcznego dziecka?

 Może warto się rozejrzeć za czymś naturalnym, niezawierającym toksycznych farb i nieotaczającym dziecko wieloma bodźcami w tym samym czasie? W tej roli bezkompromisowo sprawdzi się drewniany piesek do ciągnięcia na sznurku. Kto z nas nie pamięta takiego pierwszego, drewnianego pupila z lat dziecięcych?

Zabawka bez wątpienia zachęci dziecko do kolejnych kroków w rozwoju umiejętności chodzenia i przemieszczania się, gdy będzie mu towarzyszył drewniany przyjaciel. 

Jakie zabawki dla noworodka?

Jakie zabawki wybrać dla noworodka? Takie pytanie, choć z pozoru trudne, może być rozwiązane dzięki asortymentowi sklepu internetowego Luki Kuki w kategorii zabawek dla niemowląt. Noworodki sporą część swojego czasu spędzają w łóżeczku. Leżenie w nim warto urozmaicić Muzyczną karuzelą produkcji firmy Smiley, która nie tylko uspokoi dziecko delikatną muzyką i powoli poruszającymi się pluszowymi zwierzątkami, ale także wyświetli bajki na suficie, które zainteresują maluszka i pomogą ułożyć go do snu. 

Warto również zainteresować się karuzelą podróżną, która dzięki łatwemu mocowaniu może zostać przyczepiona do dowolnej powierzchni. W czasie podróży zaciekawi dziecko i dostarczy mu doznań sensorycznych — umocowane zabawki będą łatwe do schwytania, czemu towarzyszyły będą delikatne melodie.