FAQ - SPRZEDAŻ
Jak zacząć sprzedawać?

Po zarejestrowaniu się jako klient, w zakładce “zarządzaj kontem” wchodzisz w “moje konto sprzedawcy” i składasz wniosek. Po akceptacji regulaminów, wypełnieniu danych i wysyłce zostajesz poinformowany drogą mailową o zatwierdzeniu konta sprzedawcy. Konto sprzedawcy jest dostępne po weryfikacji przez administratora serwisu.

Jak długo trwa weryfikacja profilu sprzedawcy?

Weryfikacja trwa do 24h. Wynik weryfikacji otrzymasz drogą mailowa, a na panelu użytkownika zobaczysz dostęp do panelu Sprzedawcy.

Jak wystawiać produkty?

Produkty możesz wystawiać wchodząc na Twoje konto sprzedawcy, a następnie wchodząc na zakładkę “Produkty”.

Jaki jest koszt wystawienia produktu?

Na naszym portalu wystawianie produktów jest bezpłatne. System dolicza do produktu minimalny narzut od 0,08% do 3% w zależności od ceny produktu.

Ile otrzymam za produkt, który sprzedał się za cenę niższą od wywoławczej?

Bez względu na to za ile sprzedany zostanie Twój produkt, Ty otrzymasz dokładnie taką kwotę za jaką go wystawiłeś. Kupujący płaci cenę jaką odkrył, portal LukiKuki dopłaca sprzedającemu pozostałą kwotę na podstawie wystawionej faktury.

Czy mogę usunąć swój produkt z aukcji w czasie jej trwania?

TAK, produkt zostanie usunięty z aukcji po 48 h od momentu usunięcia go przez sprzedającego, a na aukcji pojawi się informacja o czasie zakończenia aukcji. Sprzedający jeszcze przez ten czas musi mieć ten produkt dostępny do sprzedaży.

Czy mogę usunąć swój produkt z aukcji w czasie jej trwania?

TAK, produkt zostanie usunięty z aukcji po 48 h od momentu usunięcia go przez sprzedającego, a na aukcji pojawi się informacja o czasie zakończenia aukcji. Sprzedający jeszcze przez ten czas musi mieć ten produkt dostępny do sprzedaży.

Jak dowiem się, że mój produkt został sprzedany?

Informacje o sprzedanym produkcie otrzymasz droga mailowa oraz informacja ta będzie widoczna w panelu zarządzania produktami po zalogowaniu do swojego konta.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam środki za sprzedany produkt?

Przy opcji kup teraz natychmiast po dokonaniu płatności przez kupującego, a w przypadku kupna po cenie obniżonej, należność od kupującego tak jak powyżej, a dopłatę po 14 dniach po wysyłce produktu.

Wystawianie za darmo

Szybki start

Dynamiczny rozwój

Skuteczna pomoc

Zobacz, jak sprzedawać

Akademia skutecznego sprzedawcy

Przejdź na stronę naszej akademii, aby otrzymać wskazówki i zwiększyć sprzedaż. Akademia skutecznego sprzedawcy zawiera porady, które pomogą Ci odpowiednio zaprezentować Twoje produkty i tym samym znacząco podnieść sprzedaż na LukiKuki. Dodatkowo w Akaademii skutecznego sprzedawcy dowiesz się więcej na temat kształtowania cen oraz dbania o odpowiednią stabilność finansową i prawną Twojego biznesu. Nasze wskazówki zostały stworzone przez doświadczonych praktyków, którzy podchodzą do zagadnienia biznesu sprzedażowego z wielką pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu odnieśli spektakularne sukcesy w tej branży. Chcesz wiedzieć więcej?