O sprzedającym

Ocena sklepu: (0)
Data utworzenia: 2020-11-14
Kontakt: 668 455 227
Produkty: 29
Sprzedawca: PRO
(brak opinii)

Britax Romer Advansafix IV M I-SIZE Fotelika 9-36


Jakiś komunikat
1 129,00 zł
-5%
Kup teraz
Kup taniej
Koszt odkrycia ceny w żetonach to .... Po sprawdzeniu niższej ceny możesz kupić produkt w 10 sekund.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj
Romer & Britax Advansafix IV M I-SIZE

kolor Cosmos Black

ADVANSAFIX M i-SIZE został zaprojektowany by chronić dzieci od 15 miesiąca, aż do 12 roku życia. Zgodny z normą i-Size, zapewnia bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać oraz maksimum elastyczności. Fotelik można zmienić, z wersji z wbudowanymi pasami bezpieczeństwa dla maluchów, w fotelik z wysokim oparciem dla starszaków w kilku prostych krokach. Dzieci mogą korzystać z 5-punktowych pasów bezpieczeństwa dopóki nie osiągną wagi 21 kg.

Sugerowany wiek dziecka od og.15 miesięcy do ok. 12 lat

Sugerowany wzrost dziecka  od 76 - 150 cm

Bezpieczeństwo i-Size w każdym wieku

ADVANSAFIX M i-SIZE chroni Twoje dziecko od etapu malucha aż do czasu, w którym nie potrzebuje już fotelika – zapewniając mu przez cały czas ochronę podczas podróży w samochodzie w postaci jednego fotelika grupy 1/2/3, zgodnego z regulacjami i-Size. Co więcej, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa mogą być używane dłużej, ponieważ są przystosowane dla dzieci do wagi 21 kg

Britax Romer Advansafix IV M I-SIZE Fotelika 9-36 Mocowanie fotelika względem kierunku jazdy przodem do kierunku jazdy

Elastyczność pod ręką

Dzięki funkcji FLIP&GROW możesz z łatwością przechodzić między wbudowanymi pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, a trójpunktowymi pasami samochodu, kiedy dziecko osiąga kolejny etap wzrostu. A ponieważ przy zmianie wersji nie musisz usuwać żadnych części z fotelika, w każdej chwili możesz wrócić do poprzedniego ustawienia. Z funkcją EasyRecline możesz odchylać siedzenie tak, by dziecku było wygodnie bez konieczności ponownej instalacji.

Cechy fotelika

  • System Pivot Link firmy Britax Romer. System, który w czasie wypadku najpierw kieruje siły w dół, a następnie do przodu. Zmiesza ryzyko to obrażeń głowy i szyi
  • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa regulowane wraz z zagłówkiem
  • Miękkie, neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową. Pomagają zredukować ruchy dziecka w przypadku zderzenia i zapewniają większą wygodę.
  • SecureGuard. Dodatkowe zabezpieczenie podczas używania trzypunktowego pasa samochodowego.Utrzymując pas biodrowy w optymalnym położeniu ponad kośćmi biodrowymi dziecka, SecureGuard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej, dając dziecku jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.
  • Ochrona fotelika z wysokim oparciem. Foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder – zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego – górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.
  • Zagłówek w kształcie litery V został zaprojektowany tak, by mieć pod kontrolą ruchy głowy Twojego dziecka. Zapewnia optymalną ochronę na wypadek uderzenia bocznego jednocześnie dbając o wygodę podczas jazdy.
  • Montaż za pomocą systemu ISOFIX oraz dodatkowo pasa Top Tether
  • Szybko zdejmowana tapicerka. Można prać w pralce.
  • FLIP&GROW. Jest to system polegający na szybkim przekształceniu fotelika dla dziecka z grupy 9-18 na fotelik 15-36. Sytem umożliwia szybkie schowanie pasów bez konieczności ich demontowania.
Britax Romer Advansafix IV M I-SIZE Fotelika 9-36 Sposób montażu ISOFIX

Specyfikacja

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie
0 / 5