Huawei selfie stick z funkcja statywu BT AF15 PRO

Kod produktu: 6972453165640 / ID produktu: 93


Cena wywoławcza:
71,40 zł
addKup po cenie wywoławczej
Cena aktualna - zawsze niższa od wywoławczej!
Na decyzję będziesz mieć: 7 sekund

O sklepie: eBUYPartners
Produkty: 26
Obserwujący: 0
Wskaźnik odpowiedzi: 100%
Data utworzenia: 2020-11-13
Kontakt: 602170100
Skontaktuj się ze sklepem
  • Bezpieczne i automatyczne płatności, w tym e-przelewy, karty i BLIK Bezpieczne i automatyczne płatności, w tym e-przelewy, karty i BLIK
  • Na terenie Polski zawsze darmowa wysyłka Na terenie Polski zawsze darmowa wysyłka
  • Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny

Opis produktu


Pełna kontrola w Twoich rękach
Z zasięgiem zdalnego sterowania aż do 10 m masz pełną kontrolę; możesz robić zdjęcia, dostosować ostrość, aktywować aparat przy zablokowanym ekranie, przełączać się między robieniem zdjęć a nagrywaniem wideo oraz przednim i tylnym aparatem – wszystko za pomocą kompaktowego pilota.
Natychmiastowe parowanie
Nie obawiaj się skomplikowanego parowania urządzeń. Wystarczy wcisnąć przycisk włączający selfie stick, a na ekranie Twojego smartfona pojawi się okienko – teraz możesz sparować swój telefon z selfie stickiem za pomocą jednego stuknięcia.
Stabilny statyw
Statyw umożliwia robienie stabilnych ujęć, nawet jeśli korzystasz ze specjalnych funkcji, takich jak fotografie wieloogniskowe oraz specjalnych trybów (np. time-lapse czy malowanie światłem).
Kompaktowy design
Złożony selfie stick ma długość 18,6 cm, jest lekki i przenośny – możesz go zabrać ze sobą wszędzie (waga ok. 168 g). Po prostu włóż go do torby i razem odkrywaj każdy zakątek świata.
Obrót 360°
Innowacyjnie zaprojektowana samoblokująca się platforma, która wspiera obrót 360°,daje Ci więcej możliwości w fotografii. Regulowany rozmiar pasuje do smartfonów o szerokości od 56 do 86 mm.
Lekki anodowany wysięgnik ze stopu aluminium
Dzięki 5-przegubowemu, wysuwanemu i lekkiemu wysięgnikowi ze stopu aluminium, selfie stick zapewnia szerszy widok, jest mocny i stabilny. Maksymalna długość: ok. 640 mm.
Antypoślizgowa podstawa
Dolna część statywu została pokryta antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu jest stabilny i nie drży podczas robienia zdjęć.

Dane techniczne


Kolor
Czarny
Długość po rozłożeniu
640 mm
Długość po złożeniu
18,60 mm
6972453165640
20 Przedmioty

Opis

Kolor
Czarny
Długość po rozłożeniu
640 mm
Długość po złożeniu
18,60 mm

Specyficzne kody