LEGO

Klocki City 60347 Sklep spożywczy


Jakiś komunikat
271,83 zł
-5%
Kup teraz
Odkryj niższą cenę
Koszt odkrycia: ... żetonów.
Odkrywanie obniża cenę.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj

Zestaw konstrukcyjny LEGO City 60347 Sklep spożywczy (404 elementy)

W zestawie LEGO City Sklep spożywczy (60347) dzieci znajdą wszystko, czego potrzeba do kreatywnej zabawy. W zabawkowym sklepie można znaleźć różnego rodzaju produkty. Zestaw zawiera również samochód elektryczny, wózek widłowy i wózek na zakupy. Dzieci mogą połączyć model sklepu z innymi zestawami LEGO City za pomocą płyt drogowych, aby zabawa była jeszcze lepsza. Wśród pięciu dołączonych minifigurek jest znany z serialu LEGO City Adventures pan Reklama.

Dla chłopców i dziewczynek w wieku od sześciu lat
Ten zestaw LEGO City zawiera proste instrukcje, dzięki którym dzieci mogą samodzielnie złożyć własną zabawkę LEGO albo zaprosić przyjaciół i członków rodziny do zabawy w budowanie.

Dzieci odkrywają świat przez zabawę
Dzięki zestawom LEGO City dzieci znajdą się w samym środku akcji. Pełne realistycznych pojazdów, szczegółowych budowli i inspirujących postaci zestawy zachęcają do ciekawej zabawy w odgrywanie scenek z życia codziennego.

 • Zestaw ze sklepem spożywczym dla dzieci w wieku od sześciu lat.
 • Zestaw LEGO City Sklep spożywczy zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują do kreatywnej zabawy w sklep: zabawkowy samochód elektryczny, wózek widłowy, wózek na zakupy oraz pięć minifigurek.
 • Zestaw z zabawkowym sklepem - dzięki zestawowi LEGO City Sklep spożywczy (60347) dzieci w wieku od sześciu lat mają okazję do nieograniczonej, kreatywnej zabawy.
 • Co jest w pudełku? - wszystko, czego pociechy potrzebują do zbudowania zabawkowego sklepu, samochodu elektrycznego i wózka widłowego. W komplecie są też płyty drogowe LEGO i pięć minifigurek, w tym pan Reklama z serialu LEGO City Adventures.
 • Elementy i funkcje - dzieci mogą przewozić skrzynki za pomocą wózka widłowego, układać towary, zapełnić pojemnik recyklingowy i połączyć model z innymi zestawami LEGO City za pomocą płyt drogowych.
 • Prezent dla kreatywnych dzieci - zestaw LEGO City ze sklepem spożywczym będzie wspaniałym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla chłopców i dziewczynek w wieku od sześciu lat.
 • Mnóstwo miejsca do zabawy w sklep - po złożeniu model sklepu spożywczego ma ok. 11 cm wysokości, 36 cm szerokości i 13 cm głębokości.
 • Ciekawe akcesoria dla minifigurek LEGO - zestaw Sklep spożywczy zawiera wózek na zakupy, rybę, chleb oraz różne owoce i warzywa.
 • Do zbudowania i zabawy - ten zestaw LEGO City zawiera proste instrukcje budowania wszystkich dołączonych zabawek LEGO.
 • Nauka podczas zabawy - budynki, pojazdy i postacie z zestawów LEGO City zachęcają dzieci do pomysłowej, kreatywnej zabawy, która rozwija ważne życiowe umiejętności i pozwala nabrać więcej pewności siebie.
 • Gwarancja jakości - wszystkie elementy LEGO spełniają wymagające standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością.
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim - elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Specyfikacja

Nr katalogowy
60347
Wymagania wiekowe
Płeć (zabawki)
Chłopcy
Płeć (zabawki)
Dziewczynki
Marka (Zabawki)
City
Liczba elementów
404
Seria (klocki)
City
Rozmiar zestawu (ilość klocków w zestawie)
Średni [Lego 200 - 600]

Inne produkty w tej samej kategorii:

O sprzedającym

Oficjalny sklep LukiKuki

done Zweryfikowany sprzedawca

Niniejsza aukcja jest własnościa oficjalnego sklepu Lukikuki. Znaczy to, że wysyłka towaru nastąpi przez sam sklep Lukikuki lub przez jednego z naszych autoryzowanych dostawców. Gwarantuje to m.in. oryginalność oferowanych produktów, pełną zgodność z opisem oraz szybki czas dostawy.