O sprzedającym

Ocena sklepu: (0)
Data utworzenia: 2021-01-13
Kontakt: 886491317
Produkty: 9
Sprzedawca: Asia
(brak opinii)

Levi Saft (350ml)


Jakiś komunikat
270,00 zł
-5%
Kup teraz
Kup taniej
Koszt odkrycia ceny w żetonach to .... Po sprawdzeniu niższej ceny możesz kupić produkt w 10 sekund.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj

Levi-Saft został opracowany, dla wspierania organizmu w jego naturalnych procesach regulacyjnych. Suplement diety wspomaga odporność oraz procesy metabolizmu energetycznego. Specjalnie opracowana technologia produkcji oraz zawartość mniszka lekarskiego wspomagają codzienne procesy regeneracyjne. Jego spożycie jest wsparciem dla wątroby w codziennym odtruwaniu organizmu i wydalaniu toksyn.

Po wieloletnich badaniach opracowano unikalny, a jednocześnie kosztowny proces fermentacji kaskadowej, niezbędny do produkcji naszego soku Levi-Saft. Niedojrzałe owoce, orzechy i warzywa rozdrobnione do małych cząsteczek, doprowadzane są do postaci płynnego koncentratu w procesie fermentacji.. Koncentrat ten, po sfermentowaniu zawiera najcenniejsze składniki w postaci molekułów, dzięki czemu jest dobrze przyswajany przez komórki organizmu dostarczając im nowej energii.

Sok Levi-Saft zawiera aminokwasy, oligopeptydy, roślinne substancje resztkowe, prawoskrętny kwas mlekowy i składniki błon komórkowych bakterii kwasu mlekowego. Nie zawiera barwników, konserwantów, glutenu, mleka, ani wzmacniaczy smaku.

 

Sok Levi-Saft może być stosowany przez wegan.

Specyfikacja

Stan
Nowy

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie
0 / 5