O sprzedającym

Ocena sklepu: (0)
Data utworzenia: 2021-01-13
Kontakt: 886491317
Produkty: 11
Sprzedawca: Asia

Mentamin (60Stk.)


Jakiś komunikat
225,51 zł
-5%
Kup teraz
Odkryj niższą cenę
Koszt odkrycia: ... żetonów.
Odkrywanie obniża cenę.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj

56,70 €

 
 

 

Są w życiu chwile, które przypominają niekończące się godziny szczytu. Charakteryzują się one dużym stresem, wysokimi wymaganiami w życiu zawodowym i prywatnym oraz zbyt małą ilością czasu na niezbędne fazy regeneracji.

W przypadku braku przerw na wypoczynek, organizm sięga do rezerw energii, tracąc przy tym  wewnętrzną  równowagę.W dłuższej perspektywie czasu nie ma to dobrego wpływu na ciało i duszę. Negatywne konsekwencje  takiej nadmiernej eksploatacji własnego organizmu są nam dobrze znane: nerwowość, drażliwość, depresja, wewnętrzny niepokój, napięcie nerwowe, trudności  z koncentracją, zmęczenie i wyczerpanie.
Można jednak wcześniej podjąć środki zaradcze i na bieżąco uzupełniać swoje niedobory, aby żyć w równowadze mineralnej, mentalnej i psychicznej.

Wystarczy chwila wytchnienia, zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz Mentamin, aby zregenerować siły. 
W jednej kapsułce są wszystkie niezbędne składniki dla wzmocnienia  organizmu  w  codziennych  zmaganiach:  podstawowe minerały, aktywowany tlen, oraz fitoskładniki roślinne dla wspomagania tężyzny psychicznej. Mentamin to naturalny produkt bez jakichkolwiek dodatków, nie zawiera też cukru.

Mentamin może wspierać nasz organizm nie tylko w sytuacjach stresowych ale również w okresie rekonwalescencji czy podczas przewlekłej choroby. Może również „wnieść“ więcej słońca w nasze życie, w deszczowe dni i w ciemne zimowe miesiące. Najwyższy czas na wypróbowanie cennego Mentamin i pożegnanie stresu.

Specyfikacja

Stan
Nowy

Inne produkty w tej samej kategorii: