O sprzedającym

Ocena sklepu: (1)
Data utworzenia: 2020-11-13
Kontakt: 602170100
Produkty: 599
Sprzedawca: eBUYPartners

ZEEGMA Robot sprzątający ZONDER ROBO NEXT WIFI


Jakiś komunikat
670,83 zł
Kup teraz
Kup taniej
Koszt odkrycia ceny w żetonach to .... Po sprawdzeniu niższej ceny możesz kupić produkt w 10 sekund.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj

Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Next

 • 6 trybów pracy
 • Możliwość mopowania na mokro i sucho, zamiatania, odkurzania
 • 3 tryby mocy ssania od 1500 do 2150 Pa  skuteczne zbieranie brudu nawet z zagłębień
 • Akumulator 2600 mAh  praca do 120 minut na jednym ładowaniu - powierzchnia sprzątania aż do 180 m
 • Cicha praca  jedynie 50 dB  nie zakłóca codziennych czynności
 • 15 sensorów antykolizyjnych  swobodne i bezpieczne odnajdywanie drogi
 • Przyjazny dla alergików  99,97% zanieczyszczeń zatrzymywanych przez zmywalny filtr HEPA
 • Wysokość: 7,6 cm  swobodny dostęp do powierzchni pod meblami
 • Dedykowana aplikacja na smartfony
 • Urządzenie typu Smart  kompatybilność z Amazon Alexa oraz Google Home
 • Funkcja harmonogramu  szczegółowe planowanie pracy odkurzacza
 • Automatyczny powrót do bazy  odkurzacz zawsze gotowy do pracy

Wszechstronny pomocnik
Odkurzacz przystosowany jest do sprzątania wielu rodzajów powierzchni skutecznie wyczyści nie tylko panele podłogowe, ale również kafelki, tradycyjne wykładziny czy dywany z krótkim włosiem. Dzięki dodatkowej funkcji mopowania można go użyć zarówno do sprzątania na sucho, jak i na mokro.

Idealny dla zapracowanych osób i właścicieli zwierząt
Zonder Robo Next stanowi optymalne rozwiązanie dla osób prowadzących bardzo aktywny tryb życia, którym trudno wygospodarować czas na żmudne porządki. Szczególnie wówczas, gdy dom zamieszkują sympatyczne czworonogi gubiące sierść w niemal każdym zakątku mieszkania. Bez względu na okoliczności robot szybko i sprawnie posprząta wskazane przestrzenie.

Ty planujesz, on pracuje
Odkurzacz Zonder Robo Next może być sterowany za pomocą pilota oraz komend głosowych. Jako urządzenie typu Smart jest kompatybilny z aplikacjami Amazon Alexa i Google Home. Dodatkowo współpracuje z aplikacją Weback dostępną dla urządzeń z systemem operacyjnym Android oraz iOS. Dzięki niej użytkownik może:

 • Utworzyć harmonogram sprzątania z podziałem na dni tygodnia
 • Konfigurować głośność komunikatów urządzenia
 • Ustawiać docelowy czas ładowania
 • Skuteczniej wybierać optymalne tryby pracy
 • Zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota

Dzięki modułowi Wi-Fi aplikacja daje użytkownikowi możliwość sterowania robotem podczas swojej nieobecności w mieszkaniu. W ten sposób niemal w każdych okolicznościach można zdalnie zrealizować pilne sprzątanie danego pomieszczenia.

Funkcja mopowania
Dzięki pojemnikowi na wodę o pojemności 180 ml oraz nakładce z mikrofibry Zonder Robo Next nie tylko odkurza, ale również zmywa podłogi. Nasadkę można pokryć niewielką ilością detergentu, aby jeszcze dokładniej wyczyścić powierzchnię. Istnieje również alternatywna opcja dodania środka do zbiornika na wodę. Ze względu na warunki atmosferyczne funkcja mopowania okazuje się szczególnie przydatna w okresie jesienno-zimowym.

Zaawansowane wyszukiwanie drogi
Robot został wyposażony w rozbudowany pakiet czujników, które pozwalają urządzeniu orientować się w przestrzeni i skutecznie znajdować drogę pomiędzy meblami, ścianami i przedmiotami leżącymi na podłodze. Dzięki temu Zonder Robo Next dotrze do każdego zakamarka, a gdy nadejdzie pora na ładowanie, robot sam znajdzie drogę do bazy.

Rozbudowana sieć sensorów
31 wbudowanych czujników gwarantuje robotowi bezpieczną pracę  15 sensorów antykolizyjnych, czujnik fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi oraz żyroskop sprawiają, że urządzeniu nie grozi upadek ze schodów czy uderzenie o ścianę.

Kompaktowe rozmiary
Zonder Robo Next został wyprofilowany w taki sposób, by bezproblemowo posprzątać nawet trudno dostępne powierzchnie. Dzięki wyjątkowo małej wysokości (7,6 cm) robot czyści także podłogi pod większością standardowych łóżek. Aluminiowy stelaż sprawia, że robot jest lekki i wytrzymały, a 2 duże koła o średnicy 7,1 cm pozwalają urządzeniu pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

Efektywne sprzątanie
Centralną szczotkę odkurzacza wspierają dwie szczotki krawędziowe, które dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno dostępnych miejsc. W połączeniu z silnikiem o dużej mocy ssącej (3 tryby od 1500 do 2150 Pa) zapewnia to maksymalną wydajność. Duży pojemnik na kurz (800 ml) gwarantuje z kolei długą pracę bez potrzeby częstego opróżniania odkurzacza.

Wbudowany filtr HEPA
Dzięki zaawansowanemu filtrowi HEPA Zonder Robo Next zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza oraz zarodniki grzybów, co jest niezwykle istotne dla alergików. Aby zapewnić pełne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspierany przez dodatkowy filtr gąbkowy oraz filtr mechaniczny.

Filtr HEPA jest w pełni zmywalny, co zapewnia jego długą żywotność, a regularne czyszczenie pozwoli na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza.

Aż 6 trybów pracy:
Tryb INTELIGENTNY (domyślny) sprzątanie automatyczne, najbardziej optymalny tryb pracy dostosowywany przez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, jednocześnie udostępniając robotowi możliwość swobodnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

Tryb PUNKTOWY (miejscowy)  odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment zacznie lśnić czystością.

Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN (czyszczenie krawędzi) robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych. Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc jest bardzo dokładne.

3 TRYBY SSANIA  to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach. Funkcja szczególnie przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami.

Tryb PLANOWANY  w tym trybie odkurzacz automatycznie rozpocznie sprzątanie o wcześniej określonej godzinie. Istnieje również możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych.

Tryb NAWILŻENIE  pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem, jednocześnie odkurzając i myjąc podłogi.

Wytrzymała bateria
Zastosowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy o pojemności 2600 mAh zapewnia do 2 godzin wydajnej pracy. W przypadku niskiego poziomu energii Zonder Robo Next sam skieruje się do stacji dokującej. Urządzeniu nie grozi więc rozładowanie.

Rozbudowany zestaw
Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA, 2 zapasowe szczotki boczne oraz wirtualna ściana (w formie taśmy magnetycznej).

Typ Odkurzacz robot/automatyczny
Poziom hałasu 50 dB
Pojemność 0.8 l
Filtr
 • AeroVac
 • HEPA
System parkowania Poziomy
Funkcje specjalne
 • Opcje czyszczenia: mopowanie, odkurzanie, czyszczenie intensywne, sprzątanie miejscowe (SPOT)
 • Funkcje robota: automatyczny powrót do bazy, programator pracy, zdalne sterowanie
Czas ładowania 4 h
Czas pracy na baterii/bateriach 120 min
Akcesoria w zestawie

Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA, 2 zapasowe szczotki boczne oraz wirtualna ściana (w formie taśmy magnetycznej).

Kolor Czarny
Wymiary

Wymiary: średnica 32 cm, wysokość 7,6 cm

Pozostałe parametry
 • Moc ssania: od 1500 do 2150 Pa
 • Zbiornik na kurz: 800 ml
 • Zbiornik na wodę: 180 ml
 • Zasilanie: bateria 2600 mAh LI-ION
 • Czas pracy: do 120 minut
 • Czas ładowania: do 4 godzin
 • Automatyczne ładowanie: Tak
 • Czujniki: żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, czujnik fizyczny oraz antyupadkowy
 • Filtr HEPA: Tak, 2 sztuki w zestawie
 • Tryby czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania,   Planowania, Nawilżania
 • Dostępne funkcje sterowania: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem

Specyfikacja

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie
0 / 5