Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku


Jakiś komunikat
56,10 zł
Kup teraz
Kup taniej
Koszt odkrycia ceny w żetonach to .... Po sprawdzeniu niższej ceny możesz kupić produkt w 10 sekund.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj

Zagraj w najbardziej dopracowaną i kompletną wersję najczęściej nagradzanej gry roku 2015 - "Wiedźmina 3: Dziki Gon" - "Edycję Gry Roku". Teraz dostępna ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkową zawartością.

Zostań zawodowym zabójcą potworów i rozpocznij przygodę epickich rozmiarów! Po wydaniu "Wiedźmin 3: Dziki Gon" stał się natychmiastową klasyką, zdobywając ponad 250 nagród gry roku. Teraz możesz cieszyć się tą ogromną, ponad 100-godzinną przygodą w otwartym świecie i jej napędzanymi fabułą rozszerzeniami, które dodają kolejne 50 godzin gry. Ta edycja zawiera całą dodatkową zawartość - nowe rodzaje broni, zbroję, stroje towarzyszy, nowy tryb gry i zadania poboczne. 

Elementy gry:

 

Graj jako wyspecjalizowany, najemny zabójca potworów

Wyszkolono cię już w dzieciństwie i poddano mutacji, abyś zyskał nadnaturalne zdolności, siłę i refleks. Wiedźminom lud nie ufa, choć stanowią przeciwwagę dla nękanego przez potwory świata, w którym żyją.

- Unicestwiaj makabrycznie wrogów jako zawodowy łowca potworów uzbrojony w różne, możliwe do ulepszenia rodzaje broni, mikstury mutacyjne i magię bitewną.

- Poluj na ogrom egzotycznych stworów, od dzikich bestii grasujących na górskich przełęczach, do przebiegłych drapieżników o nadnaturalnych zdolnościach czających się w ciemnych zaułkach najbardziej zaludnionych miast.

- Inwestuj zarobione pieniądze w ulepszanie broni i kupuj zbroje na zamówienie lub wydaj je na wyścigi konne, karty, walki na pięści i inne przyjemności, które oferuje ci życie. 

Wytrop dziecię przepowiedni w moralnie niejednoznacznym, otwartym świecie fantasy

- ogromny świat Wiedźmina stworzony, aby przeżywać w nim nieustanną przygodę, wyznacza nowe standardy, jeżeli chodzi o rozmiar, głębię i złożoność. 

- Przemierzaj fantastyczny, otwarty świat: zgłębiaj zapomniane ruiny, jaskinie i wraki statków. Handluj z kupcami i krasnoludzkimi kowalami w miastach. Poluj na otwartych równinach, w górach i na morzu.

- W czasach wojny wytrop dziecię przepowiedni, żywą broń o wielkiej potędze, którego nadejście zostało przepowiedziane w pradawnych, elfickich legendach.

Podejmuj trudne decyzje i mierz się z ich daleko idącymi konsekwencjami. 

"Edycja Gry Roku"

"Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku" łączy w sobie podstawową grę i całą dodatkową zawartość wydaną do dnia dzisiejszego.

- Zawiera rozszerzenia "Serce z kamienia" i "Krew i wino", które oferują ogromne 50 godzin dodatkowej opowieści, a także nowe elementy i obszary, które powiększają świat o ponad jedną trzecią!

- Daje dostęp do całej do tej pory wydanej dodatkowej zawartości, w tym broni, zbroi, zadań pobocznych, trybów gry i nowych kart GWINTA!

- Obejmuje wszystkie techniczne i graficzne aktualizacje, a także nowy interfejs użytkownika całkowicie przeprojektowany na podstawie opinii członków społeczności Wiedźmina

Gatunek:
Działa na:
Windows (7, 8, 10)
Premiera:
30 sierpnia 2016
Linki:
Klasyfikacja wiekowa:
Klasyfikacja wiekowa PEGI: 18+ (Bad Language, Violence)

Specyfikacja

Stan
Nowy

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie
0 / 5