(brak opinii)

Koła do wodowania pontonu, łodzi pełne bezdętkowe


Jakiś komunikat
325,38 zł
-5%
Kup teraz
Kup taniej
Koszt odkrycia ceny w żetonach to .... Po sprawdzeniu niższej ceny możesz kupić produkt w 10 sekund.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj

Zestaw kół transportowych do slipowania/wodowania pontonu lub łódki. Konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i lekka dzięki zastosowaniu wzmocnionego aluminium.

Pasują do łodzi oraz wszystkich pontonów z pawężą np. Kolibri, Bark itp. Z powodzeniem możne je zamontować do jednostki o długości ponad 4m.

Zobacz film z montażem, działaniem i testem wytrzymałości kółek ;) www.youtube.com/watch?v=8gfNf2Ta8ys

W razie konieczności przyśpieszenia wysyłki prosimy o kontakt telefoniczny. Koła bezdętkowe z pianki poliuretanowej o wadze zaledwie 0,9kg i średnicy 26cm.

Dzięki temu nie ma możliwości ich przebicia wodując ponton lub łódkę w trudnych warunkach. Koła można w kilka sekund zdemontować.

Znacznie ułatwiają transportowanie jednostki pływającej w pobliże wody, oraz jej wodowanie nawet przez jedną osobę.

Duża szerokość, oraz odpowiednia średnica sprawiają, że właściwie żadne podłoże nie jest problemem.

Właściwości opony wykonanej z pianki poliuretanowej:

*opona wykonana z pianki poliuretanowej jest bardzo trwała, elastyczna oraz odporna na przebicie *opona piankowa doskonale tłumi drgania *pianka nie nasiąka wilgocią oraz jest odporna na oddziaływanie czynników chemicznych parametry fizyczne pianki poliuretanowej nie zmienią się z biegiem czasu *pianka wykazuję wysoką odporność na wszelkie czynniki mechaniczne i atmosferyczne takie jak: tarcie, ciśnienie, słona, oleje, detergenty, promienie UV, szeroki zakres temperatur *poliuretan jest odporny na większość rozpuszczalników organicznych oraz kwasy i zasady.

Zmiana pozycji koła odbywa się poprzez przestawienie sworznia z zawleczką bez użycia kluczy i zajmuje sekundy. Najważniejsze cech:

Koła bezdętkowe pełne Średnica koła 26 cm Dopuszczalne obciążenie jednego koła to aż 100kg Łożysko wałeczkowe Sworzeń przechodzący przez piastę koła oraz śruby ze stali nierdzewnej Waga jednego koła z konstrukcją aluminiową to zaledwie 2kg Montaż i demontaż, zajmuje kilka sekund Kolor: Czarna felga, szara opona

Zestaw zawiera:

dwa koła z przedłużkami dwie listwy (prowadnicę kół) montowane do pawęży/rufy Śruby do montażu prowadnic do pawęży/rufy Pięć Sworzni wraz z zawleczkami (jeden zapasowy) Instrukcję montażu i użytkowania

Koła w pozycji dolnej (pomagają zwodować ponton i ochronić śrubę silnika przy wodowaniu i wyciąganiu pontonu/łódki z wody)

Koła w pozycji górnej (kółek nie trzeba ściągać po wodowaniu. Wystarczy umieścić je w górnym położeniu i można swobodnie pływać, a nawet wykorzystać je jako podpora np. Podbieraka)

Po zakończeniu pływania kółka można ściągnąć całkowicie, pozostawiając tylko prowadnicę przymocowaną do pawęży (nie przeszkadza ona w składaniu pontonu i nie trzeba jej demontować)

Wymiary: wysokość koła z przedłużką - 58 cm Wysokość prowadnicy - 20 cm

Najczęściej zadawane pytania:

"Łoo Panie, te amelinium wytrzyma?" Odp: Dzięki zastosowaniu odpowiedniego stopu aluminium koła wytrzymają duże obciążenia. Spokojne można nimi transportować jednostki czterometrowe :) "Ramiona kół są zbyt długie czy można je skrócić samodzielnie?" Odp: Oczywiście, można je skrócić przy użyciu piłki do metalu lub szlifierki kątowej (przy zachowaniu zasad BHP) a następnie wywiercić nowy otwór fi 16 na oś koła. Skracamy zawsze od strony koła.

"Czy posiadacie części zamienne" Odp. Jesteśmy producentem tych zestawów kołowych - posiadamy wszystkie części zamienne :)

"czy po wypłynięciu na wodę koła można zdemontować i umieścić luzem w pontonie?" Odp: Tak, można je zdemontować całkowicie lub unieść pod kątem do góry i zablokować sworzniem.

Kupując u nas kupujesz bezpośrednio od producenta. 100% produkt Polski.

Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje.

W razie pytań nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

RADOŚĆ ZAKUPÓW I 100% BEZPIECZEŃSTWA KAŻDEJ TRANSAKCJI

Specyfikacja

Opinie
0 / 5