O sprzedającym

Ocena sklepu: (1)
Data utworzenia: 2020-11-13
Kontakt: 602170100
Produkty: 599
Sprzedawca: eBUYPartners

Dior Sauvage


Jakiś komunikat
374,34 zł
Kup teraz
Kup taniej
Koszt odkrycia ceny w żetonach to .... Po sprawdzeniu niższej ceny możesz kupić produkt w 10 sekund.
Bezpieczne
płatności
Dostawa już od
0,00 zł
Darmowy
zwrot
Szybka
dostawa

Jesteśmy transparentni!
Chcesz wiedzieć więcej o modelu sprzedaży na LukiKuki? Sprawdź tutaj!
udostępnij i zarabiaj

Pozwól się pochłonąć zapachem zainspirowanym dziką krainą, gdzie na tle niebieskiego nieba wznoszą się białe skały i zalewa je pustynne słońce. Woda toaletowa Dior Sauvage doskonale oddaje klimat tej czystej dzikiej przyrody. Podkreśli Twoją męskość, która jest niepodważalna i ponadczasowa, niezależnie od Twojego stylu.

  • intensywny świeży zapach z nutami drzew
  • stworzony dla mężczyzn, którzy pozostają wierni swojemu prawdziwemu ja
  • pachnące składniki cytrusów bergamotki pochodzą od lokalnych hodowców

Skład zapachu
Od razu po powąchaniu oczaruje Cię zniewalająca świeża bergamotka, która specjalnie dla zapachu Dior Sauvage dojrzewała pod kalabryjskim słońcem i dzięki temu nabrała specyficznej ostrości. Po chwili dołączą się nuty ambroxanu, które nie zaprzeczą swoje naturalne pochodzenie i dodają kompozycji zapachowej morski, drzewny akord przypominający słońcem wysuszone drzewo, które wypłynęło z morza. Całą kompozycję łączy lekko ostra nuta pieprzu syczuańskiego. Wyjątkowa kombinacja tych nut zapachowych zapewnia całkowicie niepowtarzalne doznanie zapachowe.

Historia zapachu
Twórcą zapachu Dior Sauvage jest perfumiarz François Demachy, który został zainspirowany mężczyzną jako symbolem siły i jego niewątpliwej męskości. Demachy lubi do nut otwierających kompozycję zapachową używać specjalnego rodzaju cytrusów włoskich — bergamotkę, którą pozyskuje bezpośrednio od lokalnych hodowców. Jej charakterystyczny, lekko pieprzny zapach jest już typowy dla perfum Dior.

Twarzą i bohaterem zapachu jest Johny Depp, który doskonale opisuje mężczyznę, dla którego powstała ta woda toaletowa. Jeśli zgadzasz się z ideą połączenia swojej osobowości z naturą, to również będzie to idealny i wyjątkowy zapach dla Ciebie.

Specyfikacja

pojemność
100 ml

Inne produkty w tej samej kategorii:

Opinie
0 / 5